Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Restauracja

 

Restauracja Pod Kurem jest miejscem o niepowtarzalnym klimacie z dala od zgiełku miasta. Kameralna atmosfera tworzy idealne miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz na romantyczne wieczory we dwoje. Bliskość z przyroda zapewni Państwu Nasz ogródek w którym wśród cieniu stuletnich drzew słychać śpiew ptaków.

W menu Naszej Restauracji można znaleźć dania kuchni polskiej oraz środkowo-europejskiej. Naszą domeną są potrawy kuchni kaszubskiej oparte na tradycyjnych recepturach. Wyśmienity smak gwarantują świeże produktu pochodzące od regionalnych producentów. Nasi kucharze dbają aby dania stanowiły prawdziwą ucztę dla oczu i podniebienia.

 

Czas umili państwu dyskretna i profesjonalna obsługa, która zadba o państwa komfort.

 

Restauracja jest czynna w godzinach od 13.00 do 21.00 oraz w weekendy w sezonie maj-październik od 10.00 do 21.00

 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oddaliśmy do użytku nową salę mogącą pomieścić do 16 osób którą rezerwujemy na wyłączność do państwa dyspozycji. Stwarza to idealne miejsce na prywatne spotkania bądź obiad rodzinny.

 

  

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------