Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Wesela

 

Doskonale przygotowane i zorganizowane przyjęcie weselne w przepięknym otoczeniu to marzenie każdej Młodej Pary. Dołożymy wszelkich starań by ten wyjątkowy dzień utkwił na zawsze w pamieć jako niepowtarzalny i pełny radosnych uniesień.

Proponujemy sale do 60 osób z pięknym widokiem lasu rozpościerającego się zza okien.
Doskonale rozumiemy że gusta bardzo się różnią dlatego do każdej młodej pary podchodzimy indywidualnie. Dodatkowo w prezencie ślubnym Młoda Para otrzymuje apartament dla Nowożeńców ze śniadaniem a dla reszty gości przygotowaliśmy równie atrakcyjne ceny noclegu w Naszej Willi Strzelnica. Na życzenie udostępniamy osobną salkę zabaw dla dzieci.

Wraz z Szefem Kuchni skomponujemy dla Państwa prawdziwą ucztę smaków. Naszą domeną są suto zastawione stoły jak nakazuje Kaszubska tradycja.


Zapraszamy do umówienia spotkania w celu zaprezentowania piękna obiektu oraz dostosowania menu oraz dekoracji weselnych do indywidualnych potrzeb.

 

 

WeselaWesela

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------